E-SHOP

AUTOŘI

PRODEJNY

RU

EN

Reklamační řád

 

1. Obecná informace

 

Přijímáme vrácení. Neotevřené zboži v původném obalu můžete vrátit do 30 dnů od nákupu s potvrzením o nákupu. Pokud od vašeho nákupu uplynulo 30 dní nebo více, nemůžeme vám nabídnout náhradu nebo výměnu.

 

Po obdržení vrácené položky ji plně prošetříme a v přiměřené lhůtě vás budeme informovat e-mailem o tom, zda máte nárok na vrácení. Pokud máte nárok na vrácení, vrátíme Vam kupní cenu.

 

Chcete-li sledovat stav návratu, kontaktujte nás prosím na adrese smartbrand.cz@gmail.com.

 

 

2. Výměny

 

Vyměňujeme zboží jen tehdy, jsou-li vadné nebo poškozené. Za okolností, kdy se domníváte, že výrobek je vadný, měli byste nás okamžitě kontaktovat na adrese smartbrand.cz@gmail.com s podrobnostmi o produktu a vadou. Položku, kterou považujete za vadnou, můžete odeslat na adresu:

 

SmartBrand s.r.o. Na Skalce 941/13, Praha 5, Smíchov, Česká republika

 

Po obdržení vráceného produktu jej budeme v plné míře prošetřit a v přiměřené lhůtě vás budeme informovat e-mailem o tom, zda máte v důsledku vady nárok na náhradu. Pokud jste oprávněni, zašleme vám náhradní produkt.

 

 

3. Přeprava

 

Chcete-li vrátit zakoupenou položku, pošlete ji prosím na adresu:

 

SmartBrand s.r.o. Na Skalce 941/13, Praha 5, Smíchov, Česká republika

 

Náhrady nezahrnují žádné dodací a manipulační poplatky uvedené na obalu nebo faktuře. Přepravní poplatky za všechny vrácení musí být předplacené a pojištěné od vás. Jste odpovědní za jakoukoli ztrátu nebo poškození během přepravy. Nezaručujeme, že obdržíme vrácenou položku. Poplatky za dopravu a manipulaci se nevrací. Veškeré vrácené částky nezahrnují náklady na dopravu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLEDUJTE NÁS ONLINE!

PRODUKCE

SMARTBRAND S.R.O.

Na Skalce 941/13 Praha 5, Česká Republika

©Maxim a Anastasia Yanbekovi