E-SHOP

AUTOŘI

PRODEJNY

RU

EN

Dodací podmínky

 

1. Obecná informace

 

Všechny objednávky závisí na dostupnosti produktu. Pokud není položka v okamžiku zadání objednávky na skladě, oznámíme vám a vrátíme Vám celkovou částku Vaší objednávky.

 

 

2. Kam odesíláme

 

Produkty nabízené na našich webových stránkách jsou dodávány běžnou poštovní službou. Také přijímáme objednávky od mezinárodních zákazníků a zasíláme objednávky mezinárodní poštovní zásílkou z České republiky do celeho světa.

 

Buďte opatrní při provádění adresy příjemce, náš obchod není zodpovědný za nesprávné informace o adrese doručení.

 

 

3. Doba dodání

 

Odhadovaná dodací lhůta vám bude poskytnuta po zadání objednávky. Dodací lhůty jsou odhady a začínají od data odeslání spíše než datum objednávky. Dodací lhůty slouží pouze pro info a jsou předmětem přijetí a schválení vaší objednávky.

 

Pokud neexistují výjimečné okolnosti, vynaložíme maximální úsilí na splnění objednávky do 15-30 pracovních dnů od data objednávky. Pracovní den znamená pondělí až pátek, kromě víkendů a statních svátků. Upozorňujeme, že v sobotu a neděli zasilky neposíláme.

 

Datum dodání se může lišit v závislosti na přepravní praxi dopravce, místě dodání, způsobu doručení a objednaných předmětech. Produkty mohou být dodány i v samostatných zásilkách.

 

 

4. Náklady na dopravu

 

Náklady na dopravu jsou založeny na hmotnosti vaší objednávky a způsobu doručení. Chcete-li zjistit, kolik bude vaše objednávka stát, jednoduše přidejte položky, které chcete zakoupit, do nákupního košiku a přejděte na stránku s výberem spůsobu doručení. Jakmile se na obrazovce pokladny zobrazí dopravní náklady.

 

Dodatečné poplatky za přepravu se mohou vztahovat na odlehlé oblasti nebo velké nebo těžké předměty. Budete informováni o všech poplatcích na stránce platby.

Daň z prodeje je účtována podle provincie nebo území, na které je zboží odesláno.

 

 

5. Poškozené položky v dopravě

 

Pokud na obalu dochází k poškození, okamžitě nás kontaktujte na adrese smartbrand.cz@gmail.com.

 

 

6. Otázky

 

Máte-li jakékoli dotazy ohledně doručení a odeslání nebo objednávky, kontaktujte nás prosím na adrese smartbrand.cz@gmail.com.

 

 

 

 

 

 

SLEDUJTE NÁS ONLINE!

PRODUKCE

SMARTBRAND S.R.O.

Na Skalce 941/13 Praha 5, Česká Republika

©Maxim a Anastasia Yanbekovi